HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

"Eviniz için değişim zamanı" mottosu ve modern tasarım anlayışıyla "ALYA HOME COLLECTION" ev tekstili konusunda deneyimli olan yönetici ve çalışanlarımız ile yerli ve yabancı müşteri grubuna hizmet etmekteyiz.

Firmamız; ev tekstili grubunun yanında ayrıca otel grubu ürünleri içinde zengin ürün yelpazesine sahiptir. Çarçaf, nevresim takımı, yastık, yorgan, pike, havlu & bornoz seçenekleriyle hizmet sunmaktadır.

Ev tekstili grubunda atölyemizde müşteri ihtiyacı ve isteğine göre her türlü döşemelik, kırlent ve minder, perde, tadilat ve tamirat için zengin kumaş çeşitlerimiz bulunmaktadır.Ayrıca bahçe mobilya ürünleri ile de hizmet veren firmamızda bahçe ferforje takımları ve her boyutta şemsiye çeşitleride mevcuttur.

Kaş/Kalkan’da hizmet veren "ALYA HOME COLLECTION" sadece bulunduğu bölge ve yakın çevreye değil aynı zamanda yurtiçi ve yurt dışı hizmet politikasıyla da sektördeki yerini başarıyla almış bulunmaktadır.

Ürün gamı içerisinde orta ve yüksek kalite seçeneklerini barındırmakta, sektör içerisinde kaliteyi hedefleyen firmalar arasında yükselmektedir.

Sınırsız ihtiyaçlarınıza, sınırsız hizmet seçeneklerini sizlere sunmak bizler için bir onurdur.

"RENK, KONFOR VE KALİTEYE DAİR HERŞEY ALYA HOME COLLECTION" da.